Poradnia ginekologiczna

18 września 2020

Szanowni Państwo!

Z radością informujemy, że planowany rozwój poradni ginekologicznej właśnie się ziścił. W naszej poradni przyjmuje już 3 lekarzy. Zapewniamy szeroki dostęp do konsultacji w godzinach porannych jak i popołudniowych. Medica Centrum dysponuje profesjonalnym gabinetem ginekologicznym połączonym z kabiną higieny osobistej, co daje możliwość przygotowania się do badania jak i zwiększa komfort i poczucie bezpieczeństwa pacjentki. Dysponujemy usg, na każdej wizycie wykonywana jest standardowo diagnostyka obrazowa. Zapraszamy także panie w ciąży, dysponujemy KTG do monitorowania pracy serca płodu i skurczów macicy.

Ginekolog lek.  Iga Okońska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Specjalista położnictwa i ginekologii. Na co dzień pracuje w Szpitalu Specjalistycznym w Pile na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym. Do szczególnych zainteresowań pani doktor należy wczesna diagnostyka stanów przednowotworowych i nowotworów narządów płciowych oraz zaburzenia endokrynologiczne.

Ginekolog lek.  Piotr Włodarczyk
Specjalista Położnictwa i Ginekologii. Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Na co dzień pracuje w Oddziale Ginekologii i Położnictwa Szpitala Powiatowego w Trzciance. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń narządów płciowych, antykoncepcją, diagnostyką i leczeniem niepłodności, oceną owulacji, nadzorem nad ciążą.

Ginekolog lek.  Jakub Walkiewicz
Pracuje w Klinice Ginekologii Operacyjnej i pełni dyżury na Oddziale Porodowym oraz w ramach Izby Przyjęć Szpitala Ginekologiczno-Położniczego przy ul. Polnej w Poznaniu. Jest lekarzem w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z zakresu ginekologii i położnictwa. Szkoli się w zakresie diagnostyki i leczenia schorzeń ginekologicznych, położniczych oraz nowotworów narządów płciowych. Wykonuje zabiegi klasycznej chirurgii ginekologicznej, zabiegi endoskopowe oraz z zastosowaniem technik małoinwazyjnych.

Zapraszamy do kontaktu z nami:

MEDICA CENTRUM PIŁA
ul. Ogińskiego 11, 64-920 Piła
Rejestracja czynna:
Poniedziałek – Piątek 10:00 – 18:00
Kontakt:
tel. 572 942 000
e-mail: pila@medicacentrum.pl

MEDICA CENTRUM CHODZIEŻ
ul. Wojska Polskiego 13, 64-800 Chodzież
Rejestracja czynna:
Poniedziałek – Piątek 10:00 – 18:00
Kontakt:
tel. 511 447 993
e-mail: chodziez@medicacentrum.pl

Jesteśmy również aktywni na Facebooku, można się z nami kontaktować także przez messengera.
Link do strony Medica Centrum Facebook:
https://www.facebook.com/MedicaCentrumPrzychodnia
Polub nas na Facebooku i zaproś znajomych do polubienia naszej strony.