Nasi specjaliści

Kardiolog dr n. med. i n. o zdr. Anna Jasińska

Kardiolog dr n. med. i n. o zdr. Anna Jasińska

Przyjmuje w Pile i w Chodzieży. Kardiolog Anna Jasińska przyjeżdża do nas z miasta Wągrowiec. Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizacja z chorób wewnętrznych uzyskana w Szpitalu Klinicznym nr 1 w Poznaniu, specjalizacja z kardiologii w Szpitalu Rehabilitacyjno-Kardiologicznym w Kowanówku. Obecnie pracuje na Oddziale Kardiologii w Kowanówku. Wieloletnie doświadczenie w pracy na oddziałach internistycznych, kardiologicznych oraz w poradni lekarza rodzinnego i Poradni Kardiologicznej w Wągrowcu. Ogromną wagę przywiązuje do dokładnej oceny ogólnego stanu zdrowia pacjenta.
Kardiolog lek. Aleksandra Bednarek - Skowrońska

Kardiolog lek. Aleksandra Bednarek - Skowrońska

Przyjmuje w Pile i w Chodzieży. Kardiolog Aleksandra Bednarek - Skowrońska przyjeżdża do nas z Bydgoszczy. Ukończyła Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od początku kariery zawodowej jest związana z Kliniką Kardiologii 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego w Bydgoszczy, gdzie na co dzień pracuje w Oddziale Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego. Tam pielęgnuje i rozwija swoją zawodową pasję, jaką są ostre stany kardiologiczne. Współpracuje również z Oddziałem Chorób Wewnętrznych Szpitala w Czarnkowie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.
Onkolog lek. Aleksandra Jasińska

Onkolog lek. Aleksandra Jasińska

Przyjmuje w Pile i w Chodzieży. Wieloletni pracownik Szpitala Specjalistycznego w Pile, obecnie pracuje na Oddziale Onkologii i Chemioterapii. Na co dzień zajmuje się leczeniem systemowym pacjentów z chorobami nowotworowymi głównie jelita grubego, piersi, płuca, prostaty, żołądka, trzustki, pęcherza moczowego. W zakresie zainteresowań pani doktor jest także profilaktyka oraz diagnostyka zmian w piersiach.
Endokrynolog lek. Paweł Romanowski

Endokrynolog lek. Paweł Romanowski

Przyjmuje w Pile i w Chodzieży. Doktor Romanowski specjalista chorób wewnętrznych, endokrynolog , endokrynolog dziecięcy z miejscowości Wałcz. Ordynator Oddziału Chorób Wewnętrznych Szpitala Wojskowego w Wałczu. Należy do Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. Doktor wykonuje USG szyi, węzłów chłonnych i ślinianek oraz USG tarczycy z elastografią:https://youtu.be/bV1KXjWTPWI W przychodni Medica Centrum doktor zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń endokrynologicznych zarówno u dorosłych, jak i młodszych pacjentów i dzieci:https://youtu.be/qzE22UG80FE Przyjmuje dorosłych i dzieci.
Neurochirurg lek. Kamil Leśniewski

Neurochirurg lek. Kamil Leśniewski

Przyjmuje w Pile i w Chodzieży. Ukończył Akademię Medyczną w Łodzi, gdzie pracę jako neurochirurg rozpoczynał w Klinice Neurochirurgii Łódzkiej Akademii Medycznej pod kierunkiem prof. Dariusza Jaskólskiego. W 2018 roku jako starszy asystent przeniósł się do II Kliniki Neurochirurgii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, a od 2019 roku pracował w Klinice Neurochirurgii obecnego Państwowego Instytutu Medycznego MSWiA w Warszawie. Od czerwca 2023 roku rozpoczął pracę w Oddziale Neurochirurgii pilskiego Szpitala Specjalistycznego. Ma wieloletnie doświadczenie w neurochirurgii onkologicznej oraz podstawy czaszki i leczeniu chorób naczyniowych mózgu. Obecnie główną dziedziną zainteresowania doktora są operacje kręgosłupa szyjnego oraz lędźwiowego oraz zabiegi z zakresu leczenia zespołów bólowych kręgosłupa. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Neurochirurgów i Europejskiego Stowarzyszenia Towarzystw Neurochirurgicznych EANS. Ukończył również czteroletni cykl szkoleniowy EANS.
Neurolog dr n. med. Marcin Rogoziewicz

Neurolog dr n. med. Marcin Rogoziewicz

Przyjmuje w Chodzieży. Specjalista neurolog. Ordynator Oddziału Neurologii i Leczenia Udarów Szpitala Miejskiego im. M. Kopernika w Toruniu. Posiada uprawnienia do wykonywania i opisywania badań elektromiograficznych oraz elektroencefalograficznych. Jest certyfikowanym neurologiem kwalifikującym oraz prowadzącym leczenie toksyną botulinową w dystoniach ogniskowych, połowiczym kurczu twarzy, spastyczności po udarze mózgu, migrenie przewlekłej, MPD. Doktor jest członkiem Światowej Organizacji Udaru Mózgu (WSO) oraz Europejskiej Organizacji Udaru Mózgu (ESO), Polskiego Towarzystwa Neurologicznego, Sekcji Chorób Naczyniowych Mózgu oraz Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej.
Neurolog lek. Anna Rogoziewicz

Neurolog lek. Anna Rogoziewicz

Przyjmuje w Pile. Ukończyła warszawską Akademię Medyczną. Staż odbyła w Wojskowym Instytucie Medycznym także w Warszawie. W 2007 roku uzyskała tytuł specjalisty neurologa. W latach 2013-2021 pracowała w 107 Szpitalu Wojskowym w Wałczu. Obecnie jest starszym asystentem na Oddziale Neurologii i Leczenia Udarów Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. M. Kopernika w Toruniu. Jest certyfikowanym neurologiem zajmującym się leczeniem toksyną botulinową w dystoniach ogniskowych, połowiczym kurczu twarzy, spastyczności po udarze mózgu, migrenie przewlekłej itd. Posiada doświadczenie w prowadzeniu leczenia immunomodulacyjnego stwardnienia rozsianego. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Neurologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej.
Neurolog lek. Amelia Bytowska

Neurolog lek. Amelia Bytowska

Przyjmuje w Pile. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Poznaniu. Specjalizację z neurologii uzyskała na Oddziale Neurologicznym z pododdziałem udarowym w Szpitalu Specjalistycznym w Pile. Ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Jagiellońskim z zakresu medycyny bólu. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Neurologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Badania Bólu.
Badania USG. Radiolog lek. Marta Jancewicz

Badania USG. Radiolog lek. Marta Jancewicz

Przyjmuje w Chodzieży. Ukończyła Wydział Lekarski Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, a od 2021 r. realizuje szkolenie specjalizacyjne w Zakładzie Radiologii i Diagnostyki Obrazowej Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 w Bydgoszczy. Pani doktor regularnie poszerza swoją wiedzę, biorąc udział w licznych szkoleniach i kursach, a w pracy z pacjentami kładzie nacisk na holistyczną opiekę.
Ortopeda dr n. med. Szymon Rubczak

Ortopeda dr n. med. Szymon Rubczak

Przyjmuje w Chodzieży. Pracuje na Oddziale Ortopedycznym Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu, oraz w Rehasport Clinic w Poznaniu. Doktor Rubczak Jest specjalistą nie tylko w leczeniu urazów i następstw urazów kończyn, zajmuje się także ortopedią dziecięcą i leczeniem deformacji kręgosłupa. Obronił doktorat w temacie "Morfologia krążka międzykręgowego w obrazie rezonansu magnetycznego i jego trójwymiarowej rekonstrukcji u chorych z bólem kręgosłupa lędźwiowego". W latach 2014 -2022 był lekarzem klubowym KKS Lech Poznań, opiekował się drużyną rezerw Lech II Poznań i Akademią Lecha we Wronkach. Przyjmuje dorosłych i dzieci.
Ortopeda lek. Jacek Podgajny

Ortopeda lek. Jacek Podgajny

Przyjmuje w Pile i w Chodzieży. Absolwent Wydziału Lekarskiego, Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. Specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Należy także do Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Na co dzień pracuje na Oddziale Ortopedii oraz Chirurgii Dziecięcej w Szpitalu Specjalistycznym w Pile, gdzie jest starszym asystentem. Zajmuje się przede wszystkim leczeniem ortopedycznym a także zachowawczym urazów oraz złamań dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Interesuje się nowoczesnymi, małoinwazyjnymi metodami leczenia zachowawczego, medycyną regeneracyjną oraz medycyną sportową. Przyjmuje dorosłych i dzieci.
Reumatolog lek. Anna Huzarewicz - Słowik

Reumatolog lek. Anna Huzarewicz - Słowik

Przyjmuje w Pile i w Chodzieży. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. Specjalista reumatologii. Szkolenie specjalizacyjne odbyła na Oddziale Chorób Wewnętrznych oraz na Oddziale Reumatologii Szpitala Specjalistycznego w Pile. Należy do Polskiego Towarzystwa Reumatologicznego. Pracuje w Wielkopolskim Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Chodzieży, gdzie poszerza swoją wiedzę w zakresie zapaleń śródmiąższowych płuc w przebiegu chorób układowych tkanki łącznej.
Ortopeda lek. Maria Wolff

Ortopeda lek. Maria Wolff

Przyjmuje w Chodzieży. Pracuje w Klinice Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej w Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, oraz w Rehasport w Poznaniu. Specjalizuje się w leczeniu zachowawczym oraz operacyjnym schorzeń w obrębie kończyny dolnej (stawu biodrowego, kolanowego oraz skokowego). Obszarem jej szczególnych zainteresowań są urazy sportowe oraz ortopedia dziecięca. Uprawia triathlon, biegi długodystansowe oraz biegi na orientacje. Jest kilkukrotną Mistrzynią Polski Lekarzy w triathlonie oraz maratonie, a także medalistką Mistrzostw Świata Lekarzy w triathlonie i pływaniu. Jest lekarzem nadzorującym kadry narodowej Polskiego Związku Towarzystw Wioślarskich. Przyjmuje dorosłych i dzieci.
Urolog dr n. med. Adam Ostrowski

Urolog dr n. med. Adam Ostrowski

Przyjmuje w Chodzieży. Urolog Adam Ostrowski przyjeżdża do nas z Bydgoszczy. Pracuje w Klinice Urologii im. dr. Jurasza w Bydgoszczy, która specjalizuje się w nowoczesnym leczeniu laparoskopowym oraz endoskopowym. Doktor Adam Ostrowski zajmuje się kompleksowym leczeniem z dziedziny całej urologii, a jego główne zainteresowania dotyczą onkologii (rak prostaty, nerki, pęcherza moczowego) oraz urologii funkcyjnej (zaburzenia oddawania moczu u kobiet i mężczyzn). Prowadzi liczne badania naukowe, co zaowocowało publikacjami oraz wystąpieniami na najważniejszych konferencjach urologicznych na świecie. www.youtu.be/_ON0Wpd9xRA Przyjmuje dorosłych i dzieci od 7 roku życia.
Urolog dr n. med. Michał Czarnogórski

Urolog dr n. med. Michał Czarnogórski

Przyjmuje w Pile. W trakcie specjalizacji z urologii w Klinice Urologii Ogólnej i Onkologicznej Szpitala Uniwersyteckiego Nr 1 im. dr A. Jurasza w Bydgoszczy. Zainteresowania zawodowe pana doktora dotyczą głównie chorób nowotworowych układu moczowego, takich jak rak pęcherza moczowego, rak gruczołu krokowego, rak nerki. Łączy pracę kliniczną z pracą naukową oraz pracą dydaktyczną ze studentami kierunku lekarskiego CM UMK. Przykłada dużą wagę do bezpośredniej relacji z pacjentem, ponieważ każdy chory jest inny i wymaga indywidualnego podejścia.
Ginekolog lek. Iga Okońska

Ginekolog lek. Iga Okońska

Przyjmuje w Pile i w Chodzieży. Specjalista w zakresie położnictwa i ginekologii. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Na co dzień pracuje w Szpitalu Specjalistycznym w Pile na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym. Do szczególnych zainteresowań pani doktor należy między innymi wczesna diagnostyka stanów przednowotworowych i nowotworów narządów płciowych oraz zaburzenia endokrynologiczne. Przyjmuje dorosłych i dzieci od 15 roku życia.
Ginekolog lek. Adrian Nowak

Ginekolog lek. Adrian Nowak

Przyjmuje w Chodzieży. Specjalista w zakresie ginekologii i położnictwa Jest absolwentem i wykładowcą Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Pracuje w Klinice Zdrowia Matki i Dziecka w Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym przy ul. Polnej w Poznaniu. Pan doktor dyżuruje też na Sali Porodowej i Izbie Przyjęć. Zajmuje się również zabiegami klasycznej chirurgii ginekologicznej, laparoskopią, uroginekologią, opieką nad kobietą ciężarną, poradnictwem w zakresie antykoncepcji, diagnostyką zaburzeń miesiączkowania, oceną płodności, leczeniem zaburzeń statyki żeńskiego narządu rodnego, diagnostyką i leczeniem schorzeń ginekologicznych. Udoskonala swoją wiedzę w ramach doktoratu dotyczącego małoinwazyjnych metod operacyjnych (histeroskopia).
Dermatolog lek. Joanna Czuprys-Piątkowska

Dermatolog lek. Joanna Czuprys-Piątkowska

Przyjmuje w Pile i w Chodzieży. Specjalista w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Należy do Polskiego Towarzystwa Dermatologii. Pracuje na Oddziale Dermatologii Szpitala Specjalistycznego w Pile. Pani doktor zajmuje się leczeniem pacjentów dorosłych, dzieci oraz noworodków. Służy pomocą w takich schorzeniach jak: choroby skóry, błon śluzowych, włosów i paznokci, choroby alergiczne skóry, choroby zakaźne (bakteryjne, wirusowe, grzybicze) skóry i błon śluzowych, łuszczyca, zmiany trądzikowe (trądzik zwyczajny, trądzik różowaty), owrzodzenia podudzi, przewlekłe niegojące się rany. Zajmuje się także leczeniem chorób przenoszonych drogą płciową, diagnostyką oraz leczeniem partnerów, krioterapią, oceną dermatoskopową znamion skórnych, dermatologią pediatryczną oraz geriatryczną. Przyjmuje dorosłych i dzieci.
Laryngolog lek. Stefan Bytowski

Laryngolog lek. Stefan Bytowski

Przyjmuje w Pile i w Chodzieży. Absolwent Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Specjalista Otolaryngolog. Współpracuje z 10 Wojskowym Szpitalem Klinicznym w Bydgoszczy oraz na Oddziale Laryngologicznym Szpitala Specjalistycznego w Pile. Leczy pacjentów wg obowiązującej wiedzy medycznej, uzupełniając leczenie elementami naturoterapii. Podczas badania używa fiberoskopu, w celu dokładnej oceny krtani i gardła. Laryngolog (otolaryngolog ) zajmuje się schorzeniami: krtani, nosa, zatok przynosowych, kości skroniowej, jamy ustnej, tchawicy, ucha i gardła. Przyjmuje także dzieci. www.youtube.com/watch?v=p5IpNOI8BJA Przyjmuje dorosłych i dzieci.
Nefrolog dr n. med. Grzegorz Ostromecki

Nefrolog dr n. med. Grzegorz Ostromecki

Przyjmuje w Pile i w Chodzieży. Obecnie ordynator oddziału rehabilitacji w pilskim szpitalu Ars Medical. Wcześniej związany z Centrum Dializ w Pile oraz w Wałczu. Zajmuje się chorobami nerek oraz ich następstwami, a także powikłaniami nerkowymi towarzyszącymi cukrzycy, nadciśnieniu tętniczemu, chorobom układu krążenia, schorzeniom reumatologicznym oraz ciąży. Przeprowadza kwalifikacje do leczenia dializami .
Pulmonolog lek. Łukasz Jurgiel

Pulmonolog lek. Łukasz Jurgiel

Przyjmuje w Pile i w Chodzieży. Pochodzi z Chodzieży. Ukończył Uniwersytet Medyczny w Poznaniu. Specjalista chorób wewnętrznych II stopnia i chorób płuc. Wiele lat pracował w Wielkopolskim Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii.
Psycholog i Certyfikowany psychoterapeuta         mgr Robert Chojnacki

Psycholog i Certyfikowany psychoterapeuta mgr Robert Chojnacki

Przyjmuje w Chodzieży. Posiada doświadczenie w pracy psychologa zarówno z dorosłymi jak i młodzieżą oraz dziećmi. Podczas spotkań z pacjentami zwraca uwagę na godne traktowanie człowieka, wzajemne zaufanie i dobry kontakt. Zajmuje się trudnościami lękowymi, związanymi ze stresem, zaburzeniami nastroju, osobowości, odżywiania, uzależnieniami oraz innymi problemami psychicznymi. Jest certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. Więcej informacji o Panu Robercie znajdą Państwo na stronie internetowej www.psychologrobertchojnacki.pl www.youtube.com/watch?v=-v2iJpWyCGM&t=2s
Terapeuta       (w trakcie szkolenia, podlega superwizji) mgr Sylwia Jurgiel

Terapeuta (w trakcie szkolenia, podlega superwizji) mgr Sylwia Jurgiel

Przyjmuje w Chodzieży. Mgr Sylwia Jurgiel zajmuje się psychoterapią systemową, ukończyła kurs podstawowy psychoterapii systemowej indywidualnej i rodzin. Prowadzona terapia podlega systematycznej superwizji. Jest członkiem Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej, która zalecana jest przy problemach w relacjach, komunikacji między członkami rodziny oraz w pełnionych przez nich rolach. Pani Sylwia prowadzi terapię zarówno pacjentów dorosłych, jak i dzieci od wieku szkolnego.
Dietetyk mgr Kamila Lemańska

Dietetyk mgr Kamila Lemańska

Przyjmuje w Chodzieży. Absolwentka studiów magisterskich Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku oraz Akademii Morskiej w Gdyni o specjalizacji "Usługi Żywieniowe i Dietetyka". Studia pozwoliły pogłębić wiedzę teoretyczną, a ciężka praca na nich umożliwiła osiągnięcie Pani Kamili tytułu najlepszej studentki roku akademickiego 2011/2012. Dietetyka jest odzwierciedleniem jej pasji życiowej jaką jest zdrowy styl życia, a w tym racjonalnego odżywiania oraz aktywności fizycznej.
Gabinet masażu i fizjoterapii mgr Ewa Tomaszewska

Gabinet masażu i fizjoterapii mgr Ewa Tomaszewska

Przyjmuje w Chodzieży. Na co dzień pracuje na Oddziale Rehabilitacji Ogólnoustrojowej Szpitala Powiatowego im. prof. Romana Drewsa w Chodzieży. Dokładnie analizuje każdy przypadek, uważa, że zaufanie i konsekwencja to podstawy skutecznej terapii. Poszerza zakres swoich umiejętności w nowoczesnych technikach fizjoterapii. Pełna pozytywnej energii i uśmiechnięta, bo praca to jej pasja, a misja to zmniejszyć, a nawet zlikwidować ból oraz dolegliwości, które obecnie nie pozwalają Państwu w pełni cieszyć się życiem. www.youtube.com/watch?v=vavmc59N1Z4
Chirurg szczękowo-twarzowy lek. dent. Maciej Okła

Chirurg szczękowo-twarzowy lek. dent. Maciej Okła

Przyjmuje w Chodzieży. Chirurg szczękowo-twarzowy Maciej Okła przyjeżdża do nas z Poznania. Pracuje na stanowisku starszego asystenta w Szpitalu Klinicznym na ul. Przybyszewskiego w Poznaniu, gdzie wykonuje szereg zabiegów i operacji z zakresu traumatologii i chirurgii ortognatycznej. Z dniem 17.04.2023 r. Pan Maciej Okła został powołany przez Wojewodę Wielkopolskiego na Konsultanta Wojewódzkiego w dziedzinie chirurgii szczękowo-twarzowej. W gabinecie stomatologicznym Medica Centrum Chodzież zajmuje się chirurgią stomatologiczną i implantologią. Więcej informacji na: www.stomatologchodziez.pl Rejestracja wizyt jest prowadzona pod numerem: 508 177 028
 Stomatolog lek. stom. Lucyna Kowzan

Stomatolog lek. stom. Lucyna Kowzan

Przyjmuje w Chodzieży. Pracuje z wykorzystaniem nowoczesnych laserów stomatologicznych, które ograniczają konieczność stosowania tradycyjnego, nieprzyjemnego borowania w leczeniu zębów, co ogromnie zwiększa poczucie komfortu pacjenta i nie wiąże się z traumą znaną z klasycznego gabinetu stomatologicznego. Zajmuje się również stomatologią estetyczną, protetyką, chirurgią. Należy do Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej. Więcej informacji na: https://stomatologchodziez.pl/ Rejestracja wizyt jest prowadzona pod numerem: 508 177 028