Nasi specjaliści

Kardiolog dr n. med. i n. o zdr. Anna Jasińska

Kardiolog dr n. med. i n. o zdr. Anna Jasińska

Przyjmuje w Pile i w Chodzieży. Przyjeżdża do nas z miasta Wągrowiec. Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizacja z chorób wewnętrznych uzyskana w Szpitalu Klinicznym nr 1 w Poznaniu, specjalizacja z kardiologii w Szpitalu Rehabilitacyjno-Kardiologicznym w Kowanówku. Obecnie pracuje na Oddziale Kardiologii w Kowanówku. Wieloletnie doświadczenie w pracy na oddziałach internistycznych, kardiologicznych oraz w poradni lekarza rodzinnego i Poradni Kardiologicznej w Wągrowcu. Wnikliwa, życzliwa, ogromną wagę przywiązuje do dokładnej oceny stanu zdrowia pacjenta.
Kardiolog lek. Aleksandra Bednarek - Skowrońska

Kardiolog lek. Aleksandra Bednarek - Skowrońska

Przyjmuje w Pile i w Chodzieży. Pani doktor przyjeżdża do nas z Bydgoszczy. Ukończyła Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od początku kariery zawodowej jest związana z Kliniką Kardiologii 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego w Bydgoszczy, gdzie na co dzień pracuje w Oddziale Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego. Tam pielęgnuje i rozwija swoją zawodową pasję, jaką są ostre stany kardiologiczne. Od 1,5 roku współpracuje również z Oddziałem Chorób Wewnętrznych Szpitala w Czarnkowie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.
Onkolog lek. Aleksandra Jasińska

Onkolog lek. Aleksandra Jasińska

Przyjmuje w Pile i w Chodzieży. Wieloletni pracownik Szpitala Specjalistycznego w Pile, obecnie pracuje na oddziale onkologii i chemioterapii. Na co dzień zajmuje się leczeniem systemowym pacjentów z chorobami nowotworowymi głównie jelita grubego, piersi, płuca, prostaty, żołądka, trzustki, pęcherza moczowego. W zakresie zainteresowań pani doktor jest także profilaktyka oraz diagnostyka zmian w piersiach.
Endokrynolog lek. Paweł Romanowski

Endokrynolog lek. Paweł Romanowski

Przyjmuje w Pile i w Chodzieży. Doktor Romanowski to znany i polecany specjalista chorób wewnętrznych, endokrynolog , endokrynolog dziecięcy z miejscowości Wałcz. Ordynator Oddziału Chorób Wewnętrznych Szpitala Wojskowego w Wałczu. Doświadczony lekarz, cieszy się zaufaniem i sympatią pacjentów. Należy do Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. Doktor wykonuje USG szyi, węzłów chłonnych i ślinianek oraz USG tarczycy z elastografią:https://youtu.be/bV1KXjWTPWI W przychodni Medica Centrum doktor zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń endokrynologicznych zarówno u dorosłych, jak i młodszych pacjentów i dzieci:https://youtu.be/qzE22UG80FE
Neurolog lek. Amelia Bytowska

Neurolog lek. Amelia Bytowska

Przyjmuje w Pile. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Poznaniu. Specjalizację z neurologii uzyskała w Oddziale Neurologicznym z pododdziałem udarowym w Szpitalu Specjalistycznym w Pile. Ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Jagielońskim z zakresu medycyny bólu. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Neurologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Badania Bólu.
Neurolog lek. Anna Rogoziewicz

Neurolog lek. Anna Rogoziewicz

Przyjmuje w Pile. Ukończyła warszawską Akademię Medyczną. Staż odbyła w Wojskowym Instytucie Medycznym także w Warszawie. W 2007 roku uzyskała tytuł specjalisty neurologa. W latach 2013-2021 pracowała w 107 Szpitalu Wojskowym w Wałczu. Obecnie jest starszym asystentem w Oddziale Neurologii i Leczenia Udarów Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. M. Kopernika w Toruniu. Jest certyfikowanym neurologiem zajmującym się leczeniem toksyną botulinową w dystoniach ogniskowych, połowiczym kurczu twarzy, spastyczności po udarze mózgu, migrenie przewlekłej itd. Posiada doświadczenie w prowadzeniu leczenia immunomodulacyjnego stwardnienia rozsianego. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Neurologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej.
Neurolog dr n. med. Marcin Rogoziewicz

Neurolog dr n. med. Marcin Rogoziewicz

Przyjmuje w Chodzieży. Specjalista neurolog z wieloletnim doświadczeniem. Obecnie jest ordynatorem Oddziału Neurologii i Leczenia Udarów Szpitala Miejskiego im. M. Kopernika w Toruniu. Posiada uprawnienia do wykonywania i opisywania badań elektromiograficznych oraz elektroencefalograficznych. Jest certyfikowanym neurologiem kwalifikującym oraz prowadzącym leczenie toksyną botulinową w dystoniach ogniskowych, połowiczym kurczu twarzy, spastyczności po udarze mózgu, migrenie przewlekłej, MPD. Doktor jest członkiem Światowej Organizacji Udaru Mózgu (WSO) oraz Europejskiej Organizacji Udaru Mózgu (ESO), Polskiego Towarzystwa Neurologicznego, Sekcji Chorób Naczyniowych Mózgu oraz Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej.
Ortopeda dr n. med. Szymon Rubczak

Ortopeda dr n. med. Szymon Rubczak

Przyjmuje w Chodzieży. Pracuje na Oddziale Ortopedycznym Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu, oraz w Rehasport Clinic w Poznaniu. Doktor Rubczak Jest specjalistą nie tylko w leczeniu urazów i następstw urazów kończyn, zajmuje się także ortopedią dziecięcą i leczeniem deformacji kręgosłupa. Obronił doktorat w temacie "Morfologia krążka międzykręgowego w obrazie rezonansu magnetycznego i jego trójwymiarowej rekonstrukcji u chorych z bólem kręgosłupa lędźwiowego". W latach 2014 -2022 był lekarzem klubowym KKS Lech Poznań, opiekował się drużyną rezerw Lech II Poznań i Akademią Lecha we Wronkach.
Ortopeda lek. Jacek Podgajny

Ortopeda lek. Jacek Podgajny

Przyjmuje w Pile. Absolwent Wydziału Lekarskiego, Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. Specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Należy także do Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Na co dzień pracuje na Oddziale Ortopedii oraz Chirurgii Dziecięcej w Szpitalu Specjalistycznym w Pile, gdzie jest starszym asystentem. Zajmuje się przede wszystkim leczeniem ortopedycznym a także zachowawczym urazów oraz złamań dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Interesuje się nowoczesnymi, małoinwazyjnymi metodami leczenia zachowawczego, medycyną regeneracyjną oraz medycyną sportową.
Reumatolog lek. Anna Huzarewicz - Słowik

Reumatolog lek. Anna Huzarewicz - Słowik

Przyjmuje w Pile i w Chodzieży. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. Specjalista reumatologii. Szkolenie specjalizacyjne odbyła w Oddziale Chorób Wewnętrznych oraz w Oddziale Reumatologii Szpitala Specjalistycznego w Pile. Należy do Polskiego Towarzystwa Reumatologicznego. Aktualnie związana z Oddziałem Chorób Płuc WCPiT w Chodzieży, gdzie poszerza swoją wiedzę w zakresie zapaleń śródmiąższowych płuc w przebiegu chorób układowych tkanki łącznej.
Ortopeda lek. Maria Wolff

Ortopeda lek. Maria Wolff

Przyjmuje w Chodzieży. Pracuje w Klinice Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej w Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, oraz w Rehasport w Poznaniu. Jest lekarzem w trakcie szkolenia specjalizacyjnego. Specjalizuje się w leczeniu zachowawczym oraz operacyjnym schorzeń w obrębie kończyny dolnej (stawu biodrowego, kolanowego oraz skokowego). Obszarem jej szczególnych zainteresowań są urazy sportowe oraz Ortopedia Dziecięca. Uprawia triathlon, biegi długodystansowe oraz biegi na orientacje. Jest kilkukrotną Mistrzynią Polski Lekarzy w triathlonie oraz maratonie, a także medalistką Mistrzostw Świata Lekarzy w triathlonie i pływaniu. Jest lekarzem nadzorującym kadry narodowej Polskiego Związku Towarzystw Wioślarskich.
Urolog dr n. med. Adam Ostrowski

Urolog dr n. med. Adam Ostrowski

Przyjmuje w Pile i w Chodzieży. Pracuje w Klinice Urologii im. dr. Jurasza w Bydgoszczy, która specjalizuje się w nowoczesnym leczeniu laparoskopowym oraz endoskopowym i jest jednym z najlepszych oddziałów urologicznych w Polsce. Doktor Adam Ostrowski zajmuje się kompleksowym leczeniem z dziedziny całej urologii, a jego główne zainteresowania dotyczą onkologii (rak prostaty, nerki, pęcherza moczowego) oraz urologii funkcyjnej (zaburzenia oddawania moczu u kobiet i mężczyzn). Prowadzi liczne badania naukowe, co zaowocowało publikacjami oraz wystąpieniami na najważniejszych konferencjach urologicznych na świecie. www.youtu.be/_ON0Wpd9xRA
Ginekolog lek. Iga Okońska

Ginekolog lek. Iga Okońska

Przyjmuje w Pile i w Chodzieży. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Specjalista położnictwa i ginekologii. Na co dzień pracuje w Szpitalu Specjalistycznym w Pile na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym. Do szczególnych zainteresowań pani doktor należy wczesna diagnostyka stanów przednowotworowych i nowotworów narządów płciowych oraz zaburzenia endokrynologiczne.
Ginekolog lek. Piotr Włodarczyk

Ginekolog lek. Piotr Włodarczyk

Przyjmuje w Pile i w Chodzieży. Specjalista Położnictwa i Ginekologii. Pracuje w Oddziale Ginekologii, Położnictwa i Patologii Ciąży Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego w Bydgoszczy - ośrodku o najwyższym, III stopniu referencyjności. W trakcie specjalizacji z perinatologii. Zajmuje się opieką nad kobietą w ciąży zarówno fizjologicznej jak i powikłanej. Służy pomocą w ambulatoryjnej diagnostyce niepłodności. W zakresie ginekologii oferuje kompleksową diagnostykę i leczenie chorób kobiecych. www.youtu.be/_ON0Wpd9xRA
Dermatolog lek. Joanna Czuprys-Piątkowska

Dermatolog lek. Joanna Czuprys-Piątkowska

Przyjmuje w Pile i w Chodzieży. Specjalista w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Należy do Polskiego Towarzystwa Dermatologii. Pracuje na Oddziale Dermatologii Szpitala Specjalistycznego w Pile. Pani doktor zajmuje się leczeniem pacjentów dorosłych, dzieci oraz noworodków. Służy pomocą w takich schorzeniach jak: choroby skóry, błon śluzowych, włosów i paznokci, choroby alergiczne skóry, choroby zakaźne (bakteryjne, wirusowe, grzybicze) skóry i błon śluzowych, łuszczyca, zmiany trądzikowe (trądzik zwyczajny, trądzik różowaty), owrzodzenia podudzi, przewlekłe niegojące się rany. Zajmuje się także leczeniem chorób przenoszonych drogą płciową, diagnostyką oraz leczeniem partnerów, krioterapią, oceną dermatoskopową znamion skórnych, dermatologią pediatryczną oraz geriatryczną.
Laryngolog lek. Stefan Bytowski

Laryngolog lek. Stefan Bytowski

Przyjmuje w Pile i w Chodzieży. Absolwent Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Specjalista Otolaryngolog. Współpracuje z 10 Wojskowym Szpitalem Klinicznym w Bydgoszczy. Leczy pacjentów wg obowiązującej wiedzy medycznej, uzupełniając leczenie elementami naturoterapii. Podczas badania używa fiberoskopu, w celu dokładnej oceny krtani i gardła. Jako ojciec trzech córek, ma dobre podejście do badanych dzieci. www.youtube.com/watch?v=p5IpNOI8BJA
Nefrolog dr n. med. Grzegorz Ostromecki

Nefrolog dr n. med. Grzegorz Ostromecki

Przyjmuje w Pile i w Chodzieży. Obecnie ordynator Oddziału Wewnętrznego o profilu nefrologiczno – kardiologicznym w rodzinnym Czarnkowie. Wcześniej związany z Centrum Dializ w Pile oraz w Wałczu, gdzie pełnił również funkcję Ordynatora. Zajmuje się chorobami samych nerek oraz ich następstwami, a także powikłaniami nerkowymi towarzyszącymi cukrzycy, nadciśnieniu tętniczemu, chorobom układu krążenia, schorzeniom reumatologicznym oraz ciąży. Przeprowadza kwalifikacje do leczenia nerkozastępczego dializami, a także do chemioterapii i zabiegów operacyjnych w przypadku współistniejącej niewydolności nerek.
Pulmonolog lek. Łukasz Jurgiel

Pulmonolog lek. Łukasz Jurgiel

Przyjmuje w Pile i w Chodzieży. Pochodzi z Chodzieży. Ukończył Uniwersytet Medyczny w Poznaniu. Specjalista chorób wewnętrznych II stopnia i chorób płuc. Wiele lat pracował w Wielkopolskim Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii. Doceniany i uważany przez pacjentów za świetnego specjalistę, ma opinię ”Lekarza z powołania”.
Psycholog/ Psychoterapeuta  mgr Robert Chojnacki

Psycholog/ Psychoterapeuta mgr Robert Chojnacki

Przyjmuje w Pile i w Chodzieży. Posiada doświadczenie w pracy psychologa zarówno z dorosłymi jak i młodzieżą oraz dziećmi. Psychologia jest jego pasją. Podczas spotkań z pacjentami zwraca uwagę na godne traktowanie człowieka, wzajemne zaufanie i dobry kontakt. Dba o własny rozwój zawodowy, poszerza swoje umiejętności i wiedzę w zakresie trudności natury psychicznej. Zajmuje się trudnościami lękowymi, związanymi ze stresem, zaburzeniami nastroju, osobowości, odżywiania, uzależnieniami oraz innymi problemami psychicznymi. Jest certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. Więcej informacji o Panu Robercie znajdą Państwo na stronie internetowej www.psychologrobertchojnacki.pl www.youtube.com/watch?v=-v2iJpWyCGM&t=2s
Terapeuta       (w trakcie szkolenia, podlega superwizji) mgr Sylwia Jurgiel

Terapeuta (w trakcie szkolenia, podlega superwizji) mgr Sylwia Jurgiel

Przyjmuje w Chodzieży. Mgr Sylwia Jurgiel zajmuje się psychoterapią systemową, ukończyła kurs podstawowy psychoterapii systemowej indywidualnej i rodzin. Prowadzona terapia podlega systematycznej superwizji. Jest członkiem Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej, która zalecana jest przy problemach w relacjach, komunikacji między członkami rodziny oraz w pełnionych przez nich rolach. Pani Sylwia prowadzi terapię zarówno pacjentów dorosłych, jak i dzieci od wieku szkolnego.
Dietetyk mgr Kamila Lemańska

Dietetyk mgr Kamila Lemańska

Przyjmuje w Chodzieży. Absolwentka studiów magisterskich Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku oraz Akademii Morskiej w Gdyni o specjalizacji "Usługi żywieniowe i dietetyka". Studia pozwoliły pogłębić wiedzę teoretyczną, a ciężka praca na nich umożliwiła osiągnięcie Pani Kamili tytułu najlepszej studentki roku akademickiego 2011/2012. Znana wielu osobom w Chodzieży, ciesząca się doskonałymi wynikami oraz zaufaniem pacjentów. Dietetyka jest odzwierciedleniem jej pasji życiowej jaką jest zdrowy styl życia, a w tym racjonalnego odżywiania oraz aktywności fizycznej.
Gabinet masażu i fizjoterapii mgr Ewa Tomaszewska

Gabinet masażu i fizjoterapii mgr Ewa Tomaszewska

Przyjmuje w Chodzieży. Ambitna, pracowita i skuteczna. Dokładnie analizuje każdy przypadek, uważa, że zaufanie i konsekwencja to podstawy skutecznej terapii. Pełna pozytywnej energii i uśmiechnięta, bo praca to jej pasja, a misja to zmniejszyć, a nawet zlikwidować ból oraz dolegliwości, które obecnie nie pozwalają Państwu w pełni cieszyć się życiem. www.youtube.com/watch?v=vavmc59N1Z4
Chirurg szczękowo-twarzowy lek. dent. Maciej Okła

Chirurg szczękowo-twarzowy lek. dent. Maciej Okła

Przyjmuje w Chodzieży. Specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej. Pracuje na stanowisku starszego asystenta w Szpitalu Klinicznym na ul. Przybyszewskiego w Poznaniu, gdzie wykonuje szereg zabiegów i operacji z zakresu traumatologii i chirurgii ortognatycznej. W gabinecie stomatologicznym Medica Centrum Chodzież zajmuje się chirurgią stomatologiczną i implantologią. Więcej informacji na: www.stomatologchodziez.pl Rejestracja wizyt jest prowadzona pod numerem: 508 177 028
 Stomatolog lek. stom. Lucyna Kowzan

Stomatolog lek. stom. Lucyna Kowzan

Przyjmuje w Chodzieży. Pracuje z wykorzystaniem nowoczesnych laserów stomatologicznych, które ograniczają konieczność stosowania tradycyjnego, nieprzyjemnego borowania w leczeniu zębów, co ogromnie zwiększa poczucie komfortu pacjenta i nie wiąże się z traumą znaną z klasycznego gabinetu stomatologicznego. Zajmuje się również stomatologią estetyczną, protetyką, chirurgią. Należy do Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej. Więcej informacji na: https://stomatologchodziez.pl/ Rejestracja wizyt jest prowadzona pod numerem: 508 177 028